Pogledaj jedan post
Old 16.01.2006., 22:18   #6
Quote:
no idea kaže:


pitanje je bilo vrlo ozbiljno svjestan sam da se MIT ne moze mjeriti s FER-om ali bih htio htio cuti misljenja o MIT-u, nacin studiranja i sve te gluposti.....
Sigurno da je. Od svih fakulteta otvorenih za javnost prošle godine je upravo MIT bio onaj američki faks na koji je bilo najteže za upast. Što bi značilo da je bio vjerojatno drugi najteži za upast u Americi (nakon onog državnog za ultra-uber-mega talente gdje svaki student dobije vlastitog nobelovca da ga isti odgoji)..

I ti kao imaš priliku tamo uletiti... Je da.. Sigurno će te primiti.. Taman im treba tip s MIOC-a...

Objektivno, vjerojatno nema više od par sveučilišta u koje je teže uletiti i iskreno mislim da nakon što si prošao hrvatski sustav naobrazbe nemaš šanse tamo uletiti osim ak nemaš neku debelu vezu, stari ti je Todorić ili nešto takvo.. Jedine šanse da ti iz Hrvatske dobiješ stipendiju su ti da si neki ultra mega talent (tipa završio si osnovnu sa 12 i sl..)..

Ako fakat imaš priliku da možeš bar pokušat ne oklijevaj ni trenutka.. Mada iskreno mislim da nas vučeš za nos..
bariole is offline  
Odgovori s citatom