Pogledaj jedan post
Old 16.04.2011., 11:08   #1
upomoć !!! ofarbana bijela roba, HITNO !!!

Ovako, moj sin ima sutra natjecanje. Stavila sam sa svom bijelom robom i njegov kimono. Naravno, mozak na paši, uz kimono, plahte, i drugu bijelu robu, ubacih i njegov žuti pojas za kimono. Taj isti pojas je nedavno bojan žutom bojom za odjeću kad je položio za žuti pojas, prije toga je bio bijeli.

Vadim robu jutros, NATJECANJE JE SUTRA !!!! Nije u našem gradu, organiziran prijevoz autima (roditelji, naravno), plaćena kotizacija, da ne govorim o uzbuđenju i svemu ostalom što ide uz to natjecanje

Kimono je flekavo žut, i sva ostala roba. Nije me briga ovog trena za plahte, gaće i čarape.

Kad sam to vidjela, počela sam se tresti. Ne znam da li bih čupala kosu, plakala, lupala glavom o zid, ili nešto deseto. Zgrabila sam neko tamo sredstvo protiv mrlja iz Lidla, našpricala kimono, i ubacila ponovno u mašinu na pranje i predpranje na 95 stupnjeva.

Ko za q, ta moja mašina se ne da otvoriti dok sve nije gotovo, znači drndat će tri sata. Svako malo se nagnem i gledam kroz staklo bubnja, sve je i dalje žuto........

Mužu nisam ništa rekla, nitko u kući nema pojma koja me je panika uhvatila,.... stalno ispitujem sina za drugu djecu njegove visine da li sutra idu na natjecanje, da oko 10 navečer odem kod njih i molim ih za kimono..........

svaki prijedlog dobro došao

imam u gradu skoro sve trgov. lance (Plodine, Lidl, DM) ali ne znam do kad DM radi,......

pucajte, pomagajte, ako ikog ima online

velika hvala na bilo kojem provjerenom receptu, cijeli dan ću izgleda prati i iskuhavati, a imala sam druge planove

e, da, ima na kimonu i amblem, i na leđima piše naziv kluba, u boji , naravno. znači, to mora ostati.........

odoh sad pogledat u bubanj
zlatka v is offline