Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 26.05.2012., 11:43   #3183
Quote:
Afoj, jesu li tebi sve koze doma,
Ne, otišle su na plac.

Quote:
dio zafrkancije očito ne kužiš, a to je dio o tome marketinčkim pričama.
Mene nitko ne tjera niti ih ja pričam jer znam da to ne drži vodu, no ti se pališ ko šibica, ohladi malo kolega .
čuj ti si napisao da si sam sebi smiješan kad to pričaš kupcima
Quote:
sa raznim pričama na koje se i ja smijem kad ih objašnjavam kupcu, tipa: Bio pjena pušta umirujući miris tokom spavanja od kojega će te lakše zaspati, pročistiti dišne puteve, "
možda sam te je krivo razumio?

Quote:
A što se tiče specifikacija, nauči se razčlaniti žito od kukolja,
mislim da mi to sasvim dobro ide. evo ti gore opis jednog kukolja.

Quote:
no svi ti podatci su dobri samo sa gledišta financijske strane, da nebi dali previše love za proizvod koji toliko ne vrijedi, ali nikome neće taj podatak pomoći ili bolje rečeno, osloniti se na njega kao putokaz za odabir je loš savjet.
mislim da si u krivu, a najbolji dokaz ti je ovo o čemu smo pisali gore.

Quote:
a ja vjerujem da bi tvoje znanje i tu pomoglo, da kazes " cuj s obzirom na kilograme ta pjena vas nebi dobro podnijela pa to ne uzimajte, ili mislis da takav savjet nebi mogao dati??
vjerojatno bi, ali ja si neću dopustiti da na forumu nekome koga ne vidim idem preporučiti neki određeni model madraca s idejom da je taj za njega najbolji. To se radi u dućanu kad imaš na raspolaganju xy različitih madraca, pa možeš vidjeti što ljudima paše, a što ne. Ljudi su savršeno sposobni sami zaključiti koji im je madrac dobar, ako ima se daju prave smjernice.
Jedini problem je što još uvijek velika većina traži tvrdi madrac misleći da je to zdravo i takvi se obično zeznu, ali njima neće pomoći ni xsensor.

Quote:
Lijepo kažu , gospon ja sam tolike penez spreman dati za madrac, dajte da vidime kaj bu najboljše za mene i Bareka, jer nas boli kad se zdigneme s tvrdoga, Bareka ne tak dost, no ja ga nemam rad".
I onda mi to zmjerime i Štef i Barek idu doma sretni, za svoje peneze su dobili najboljši madrac kaj tulike stoji, ne.
osim ako u susjednom dućanu nisu mogli kupiti sličan za manje love, ali to nikada neće saznati.

Meni je zanimljivo da ti nemaš baš nikakav komentar na upite ljudi na ovom forumu. nema usporedbi, nema kritika, nema ničega. Ok, je da ne želiš komentirati druge proizvođače, ali koja korist od tebe na ovom forumu onda osim što povremeno sebe izreklamiraš? Mjerenje ne možeš napraviti na forumu.

Aljifi je dobar dečko i to što je s kosova ne znači da je svinja.
afoj is offline