Pogledaj jedan post
Old 18.09.2010., 23:19   #5751
pozdrav moje drago drustvo sto se tice virusa malo sam bolje a izgleda da su mi se i sinusi upalili jer mi se upalila i ova pljuvacna zlijezda iza lijevog uha i cijelu noc nisam oka sklopila dok juce nisam svojoj seki otisla i ona mi to izvukla spricom ma bila sam toliko oteknuta u lijevoj strani obraz pogotovo ali od juce ne mogu da izdrzim tu kiselu pljuvacku ona samo navire.
iskreno receno preksinoc sam procitala viktorijin post i ostala bez rijeci i jos uvijek sam u soku. viktorija svaka ti cast kad si sve to izdrzala ali dragi bog ce te sigurno za to nagraditi a i zar vec nije kad si uspjela da se iza svega toga oporavis i ponovo prohodas i vratis u normalu. znam da ti je jako tesko ali probaj sto manje razmisljati o proslosti jer si se uvjerila da sama sebi mozes najvise pomoci uz pomoc dragog Boga koji je svemoguc. samo naprijed svaku srecu u zivotu ti zelim i da te dragi Bog cuva i od najmanjeg bola. kao sto si sama posumnjala da ti je stres bio okidac za Shjogren potpuno si u pravu jer su mene prvu stvar pitali dali sam u zivotu bila osjetljiva i imala razloga za plac.

nemojte mi zamjeriti ali jos uvijek sam pod utiskom viktorijine price i ne mogu se koncentrisati na pisanje.
moje lane je ovaj vikend otisao i juce sam ga i ja pratila do tamo jer sam morala razgovarati sa pedagozima u vezi ove njegove stereotipije i pokajala sam se sto sam otisla jer je on htio da ostanem sto naravno nije moguce, ali zbog radosti nije zelio poci s nama i to mi je veliko olaksanje kad znam da je tamo stvarno sretan. maloprije sam zvala i kazu da je malo plakao zbog toga sto je izgubio nesto iz svoje riznice u dzepu ali Bogu hvala nije bio agresivan i brzo je to prihvatio.

leeloo i ja cu se puspasiti za to da mi rane sporo zacjeljuju ali meni aloe vera jako pomogne te je sada i najvise koristim na ogrebotine a pisala sam vam prije o tome da me struja zdrmala i do kosti mi propzila dlan i nakon aloe drugi dan mi je vec pocelo zacjeljivati ja samo otkinem od lista i iscijedim onaj zele iz nje na ranu. sto se tice ribljeg ulja najbolje je eye q jeste dosta skupo ali je odlicno. ja sam razgovarala sa svojom doktoricom za one tablete q 10 iz razloga sto se osjecam kako sam primila ovaj endoxan kao otrovana i ona mi je odobrila da ih uzimam pa cu jos sacekati do utorka kad budem znala hocu li primiti vise kemoterapija.
betilli drago mi je da ti je bolje sa stolicom a ti me leeloo uvijek nasmijes necim a danas ovim sto je besika.

viktorija sto se tice pregleda bilo koga da radis na VMA puno ga je lakse podnijeti nego da ti ga rade na drugom mjestu. vec su ti opisali za lumbalnu punkciju bitno ti je da samo odlezis koliko mozes nepokretna iza toga. meni su radili sve moguce biopsije na VMA i najneprijatnija mi je bila bubrega jer se iza toga mora lezati najmanje 24 sata na stomaku a ja bas i ne volim lezati ni na stomaku ni na ledjima.

drago moje drustvo sve vas ljubim i grlim i mislim na sve vas
Ziza Kovacevic is offline