Pogledaj jedan post
Old 27.12.2012., 23:08   #20
Pa sto je tu lose da covjek ne trazi ovcu iz krda mainstreama vec nesto "rjeđe"?
Niti to znaci da su ovi iz vecine manje vrijedni, niti pak da je on izbirljiv. Svi imaju svoje kriterije. Dapace, ako je ovo sto je on naveo sve, onda uopce nije izbirljiv.
Pogledaj temu gdje ljudi raspravljaju o svojim zahtjevima od potencijalnih partnera i sto on/a mora ispuniti... Pa to su citave liste. Od religijskih i politickih preferenci, pa sve do tipa odjece, manikure, pedikure, tena i duzine obrva...

Pusenje i alkohol su ionako relani poroci koje nitko ne moze opovrgnuti. To sto su svi zabrazili u to toliko da je postalo mainstream, ne znaci da je to i ispravno i pozeljno u partnera.
Ja, kao nepusac, ne mogu pojmiti da poljubim osobu koja pusi. I dan danas, sa svojih 22 godine, se sjecam smrada dok me je mama kao malenog djecaka ljubila.. Pa to je bio uzas. Kosa, nikotin na ustima, obrazu i prstima... Ne bi islo.
A za alkohol.. To uopce necu spominjati jer ionako nije tema diskusije.
Ono sto je tema je njegova potraga, za koju ja smatram da je opravdana. To sto od nje mozda vec u startu otpada 99% ne znaci nista, jer on ionako trazi jednu curu za sebe, a ne 200 000 cura iz RH, gdje bi to sto on trazi bilo daleko izvan ovih 1%.

Ako on isto moze ponuditi, super.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom