Pogledaj jedan post
Old 09.12.2009., 10:04   #17
Quote:
igor136 kaže: Pogledaj post
Eto vidiš da se i tebi grije nešto. Inače 134 je najsličnija r12 samo bi trebalo filter promjenit. R12 će bit za uzet u makedoniji još 2 godine tako da....navali.
Sa r 12 ti se nije pregrijavao jer ga je vjerovatno bilo malo pa nije stvarao otpor. Inače ga ide 1100 grama. Poslušaj kad upališ klimu dali ti kvačiko kompresora privuče ili ne. Ako ne onda je problem u presostatu. Znači presostat misli da je kompresor nadrukao plin pa ga drži ugašenog.A imaš i onaj prekidač ispod gasa koji gasi klimu na ful gasu i to točno 12 sekundi. možda da ga isključiš za probu.
Inače na toj klimi se mogu očitat errori na jednostavan način, vidi ovu stranicu:http://mitglied.lycos.de/KFZ_Bilder/Audi/Climatronic/.
A ako oćeš vidit ful opremu pogledaj V8 ili 200 20v pa ćeš vidit što ti auti imaju, pošto si već opterećen sa nekakvom opremom koja je stara 20 godina i koje pola ne radi. Na kraju krajeva moja stotka iz 82 je imala tempomat a sumnjam da to tvoja ima.
Jarane, uopće nisam opterećen nekakvom opremom?
Ta oprema je sva u funkciji od do, osim klime, i ovaj audi je upravo urađen na kalup V8 i 200 (1988 - 1992)...potpuno isto.Bilo koji V8 nađi iz tog godišta, interijer je potpuno isti. (4 pod.stakal, abs, servo, centralano s daljinskim, tempomat, interijer - drvo.....,)
Ima i nekakav ekrančić gdje mi pokazuje većinu kvarova ako se dese, a povezani su sa strujom.

hvala na informacijama.

A što se tiče stotke 0d 1982 do 1988, one su male mace za ove i po udobnosti i po estetici posebno mislim na interijer.
A to što auto ima 20 godina nije nikakva mana ako je redovno održavano, a taj slučaj je kod mene.

Zadnje uređivanje nerminsel : 09.12.2009. at 10:12.
nerminsel is offline  
Odgovori s citatom