Tema: Chanel
Pogledaj jedan post
Old 01.07.2004., 14:34   #15
Dakle, ja bih uvijek prije kupila shiseidovo sjenilo, nego chanelovo, ali i chanelova su super. Ono što bih uvijek i ponovno kupila od chanela je tekući puder.

Meni je osobno razlika u sjenilima to što su ova skuplja puno finije teksture i nekako bolje prijanjaju i postojanija su. već pod prstima se osjeti razlika. Jeftinija sjenila su grublja i dosta se brzo skupe u kapku, a na samom sjenilu se onako napravi one grudice na površini, skore se, if you know what I mean.
Činjenica je da se puno veća razlika vidi u puderu nego u sjenilu.

Zaključak - ta sjenila nisu toliko bolja koliko su skuplja.
Zašto ja onda obično kupim skuplje? - prvo zato što si to u ovom trenutku mogu priuštiti, a veliki sam ovisnik i zaljubljenik u kozmetiku, pa mi nije teško ni u parfumeriji štošta uvaliti , a onda zato što mi to sve jako dugo traje. Imam pet-šest različitih "duplih" sjenila i te nijanse stalno mijenjam i to mi sve traje oko godinu dana, poslije, ako i ne potrošim, bacim ili dam ako ima zainteresiranih.

Ali, kaj se tiče postojanosti, možeš si kupiti i jeftinije sjenilo i onda onu bazu za sjenila od art decoa što košta 50 kuna i držat će isto dugo. A ta baza za sjenila isto traje jaako dugo.

Bok.
matsa is offline  
Odgovori s citatom