Pogledaj jedan post
Old 01.10.2004., 10:08   #69
O lažnim preparatima:

Koristite malo logiku. Ako postoje lažirani steroidi, postoji i lažirano sve ostalo. Laganini, misliš li da postoji ijedan kvalitetan proizvod na tržištu koji se negdje NE lažira? Čisto sumnjam.

Ne tvrdim da prave i kvalitetne marke nisu dostupne. Ali tvrditi da ne postoje "no name" marke je NEODGOVORNO. I kao što sam već rekao, živimo u Hrvatskoj. Ovdje se SVE može nabaviti švercano. Ja sam realan, ti pričaš bajke za naivčine.

Kesten, sve tvoje priče se temelje na nekim tvojim pretpostavkama a raspravljaš o temama o kojima nemaš blage veze.

Niti jednoj renomiranoj marki ne bi palo na pamet da prodaje lažne proizvode jer šteta koju bi time mogu napravit je daleko veća od zarade.

"No name" tvrtke postoje ali ovdje uopće o njima nije riječ i neznam kak si do toga došel.

Spominjanje nekakvih filmova u ovakvoj raspravi je ekstremno glupo i neozbiljno.

A kad stekneš nekakvo osobno iskustvo o treninzima, uzimanju dodataka prehrani, uzimanju steroida onda se možeš uključit u raspravu jer ovo nema nikakvog smisla.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom