Pogledaj jedan post
Old 03.05.2007., 22:51   #8
[QUOTE=plavva;8228926]ovak, plaču dok mokre. ono, mirni su, mirni i odjednom grčenje, povlače nogice i urlik. mom malom je temperatura došla nakon par dana (ja nisam kužila plač). imao je i vodenastu stolicu, ful narančastu. ja dojila ko mahnita misleći proći će. epilog: temperatura, zarazna, infuzija, antibiotici, 2 tjedna boravka tamo, pa se vraća za 3 tjedna, pa davanje urina, pa nalazi, na kraju dolazimo u vinogradsku, tamo zilijun pretraga, snimanja, nema refluksa, ima refluksa, ne ipak nema, prošireni mokraćni kanalići, ništa spektakularno, 1 mjesečno kontrola, davanje urina, nalazi, naručivanje antibiotika, pa od antibiotika padne željezo, pada imunitet, ne smije piti željezo jer pije antibiotik, pa s godinu dana kreće 6 mjeseci horora, bolest na bolest, 2-3 puta mjesečno...QUOTE]

e ovo je fakat uzas bilo, sin je zavrsio sa 4.5 mj. u klaicevoj i taman kad je trebao ici doma taj dan dobije ROTU! pa popizdili smo! ajd sacekali jos par dana i onda krenuo doma......pa antibiotici do godine dana, pa svako malo na preglede, pa na ovaj uzv pa na nuklearnu medicinu, pa opet urin, pa opet urin....i eto prije dva tjedna isli dati urin na pregled kad ..........HOP!.........povisenje bakterija 100000! ....... ajmo reko sine caj -------- smjesala mu vocni,uvin i susenu brusnicu to pio prvi tjedan drugi tjedan mu isto tako ali mozda 3x da sam stavila i uvin caj....i danas isla po nalaze i STERILNOOOOOOO!!!! JUPI!!!!.

mislim da je dobar lijek za odrzavanje sterilnosti upravo puno caja i brusnice, tjedno ili u dva tjedna jednom staviti uvin caj i to je to.
DUPINO is offline  
Odgovori s citatom