Pogledaj jedan post
Old 13.01.2010., 17:36   #16
Quote:
strooja kaže: Pogledaj post
To TI mislis da se ne znaju Mozda te je i prije varala s njime, pa mu dosao gust da te malo ponizava pred njom xD

Kakve veze ima da li je poznaje ili ne, ja bogme nisam ni jednu poznanicu, prijateljicu, drugaricu, hvatao za bilo sta, osim ako mi nije djevojka ili ako se ne muvamo :/
kao prvo, pričamo o nepoznatoj osobi. i za nju i za mene.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Jebe se tebi za pravnu državu, a? Rezultati ankete su primitivni. Osim toga, da ste dosljedni i imate strategiju, zatrli bi mu sjeme a ne se zadovoljili s mužjačkim zapišavanjem teritorija.

Ah, Balkan. Nema tu pameti, samo iskonsko plemenski nagon, nema uzvišenih ideja. Nešto su malo koketirali s organizacijom u Jasenovcu, ali i tu je više radila lopata nego lefutrika.
ti tu spominješ balkan? kakav balkan? ako nastavimo prema tvojem ovom postu, onda možemo komontno izglasat zakon da bi žene svi mogli redovno silovat, psihički i fizički maltretirat.

Jedna je stvar bila osnovna škola kad su svi muški hvatali cure u razredu za sisu, guzicu ili pičku. štoviše, svi su se znali, ženske su se uvijek nečkale oko toga, no daleko od toga da im nekad nije i imponiralo. No da ti pičku sada ide nahvatavat neki stranac, ti bi mu platio piće? Rekao bi mu "ja nisam ko svi ovi ostali tupavi balkanci, možeš moju pičku maltretirat do mile volje, još ti i cugu platim".

jebote, ko je sad tu primitivan? Primitivčino. Po tvom postu čak mogu prosuditi da si ti jedan od takvih budala koji navatavaju cure bez njihove dozvole za guzicu, pičku i sisu. Da nisi možda popušio relativan broj statistički pokazanih šubera u glavu, pa te sad malo bole rezultati ove "primitivne ankete sa primitivnim balkanskim rezultatima?".

Još tu spominješ pravnu državu? Da je naša država pravna, silovatelji i zlostavljači bi dobivali kaznu za takav čin od 20 godina do doživotne, a ne od uvjetne do 5 godina, kako je sada (karikiram, jer ne znam kolike su kazne, ali znam da su užasno nepravedne).

I onda smo mi balkan.

Sisu ti jebem pametnu.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline