Tema: SMS poruke
Pogledaj jedan post
Old 26.03.2004., 18:35   #107
304. Koliko se puta smije plavusa kad joj ispricas vic? - Tri puta. Jednom kad joj ispricas, drugi put, kad joj objasnis i treci put, kad ga shvati.

303. Zasto plavusa ne vodi sex preko telefona? - Da ne dobije triper na uhu.

302. Zasto plavuse mjenjaju pelene svojoj deci samo jednom mesecno? - Na paketu je pisalo: "Do 10 kg"

301. Statisticki centralni biro je u jednom istrazivanju dosao do zakljucka da plavuse zaista imaju lepse provode. - Samo sto se ne secaju s kime.

300. Sta je rekla plavusa kad su joj rekli da ima vakum u glavi? - Bolje i to nego nista.

299. Koja je razlika izmedju prostitutke, nimfomanke i plavuse? - Prostitutka: "Hoces li brzo?" - Nimfomanka: "Zar vec?" - Plavusa: "Plavo...okrecit cu plafon u plavo".

298. Zasto plavusa nije prihvatila posao u apoteci? - Nije nikako mogla uvuci flasice u pisacu masinu.

297. Sta radi plavusa posle cesljanja? - Navuce pantalone.

296. Zasto se plava prostitutka naljutila? - Saznala je da su druge prostitutke dobijale pare.

295. Sta se desilo plavusi koje je htela da registruje auto, ali je usla u pogresnu kancelariju? - Udala se za Opel Astru.

294. Kako plavusina mozdana celija umire? - Usamljeno.

293. Kako plavusa radi abortus? - Popne se na krov i ubije rodu!

292. Zasto su brinete toliko ponosne na svoju kosu? - Slaze im se uz brkove.

291. Zasto je Bog izmislio alkohol? - Da i brinete nekada mogu dobiti sex.

290. Kako znate da je brineta napaljena? - Kada ljutito upita: -Je li ta plava kurvetina otisla?

289. Sta najvise nedostaje brineti na zabavi? - Pozivnica.

288. Zasto plavuse ne prave puding? - Ne mogu da toliko puno mleka smeste u tako malu vrecicu.

287. Kako se zove plavusa koja nije prostitutka? - Nezaposlena.

286. Kako nagovoriti plavusu da se uda? - Kazes joj da je trudna.

285. Kako znas da te plavusa voli? - Mozes je povaliti dve noci za redom.

284. Zasto nikada nema leda u plavusinom zamrzivacu? - Nije znala recept.

283. Sta je rekla plavusa pilotu? - Molim te leti nisko i polako, tako da se ne razbijemo.

282. Zasto plavuse imaju noge? - Da ne ostavljaju sluzave tragove iza sebe.

281. Koja oprema je potrebna plavusi da trci 100 metara? - Karta i kompas.

280. Kako plavusa pravi pekmez? - Oguli krofnu.....

279. Kako znas da je plavusa konobarica? - Stavila je tampon iza uva, i pita se gde joj je olovka.

278. Sta je mislila plavusa da je jedna svetlosna godina? - Dvanaestomesecni racun za struju.

277. Sta je uradila plavusa da bi skupila pare za video? - Prodala je TV.

276. Sta je uradila plavusa kad je dobila blizance? - Otisla da trazi drugog oca.

275. Zasto se plavusa odselila? - Cula je da se 90% nesreca desava u kuci.

274. Ide plavusa ulicom sa prasetom pod rukom i prolazi pored jedne osobe koja upita: - Otkuda ti to? - Dobitak na lotu, odgovara prase.

273. Izlazi plavusa iz toaleta i moli konobara: - Mozes li da mi usitnis ovih 70 DEM? - Ne postoji novcanica od 70 DEM, ovo je falsifikat! - Kuku meni, pa ja sam silovana!!!

272. Zasto je plavusa umrla od hladnoce u Drive-In bioskopu? - Htela je gledati film "Zatvoreno preko zime".

271. Zasto plavusa ima kockaste sise? - Zaboravila je da izvadi silikonke iz kutija.

270. Zasto plavusa nosi sat na nozi? - Da ide u korak s vremenom.

269. Zasto plavusa baca sat uvis? - Da vidi kako vreme leti !

268. Stane plavusa ispred Politikinog nebodera i zadivljeno uzvikne: - Wow, koji kiosk.

267. Zasto se plavusa vratila razocarana iz Londona? - Saznala je da je Big Ben samo sat.

296. Zasto je plavusa pomislila da ima sestru blizanca? - Pogledala je u ogledalo.

295. Zasto je plavusa plakala nakon sto je pucala u vazduh? - Promasila ga je.

294. Zasto se plavusa preskace preko zicane ograde? - Da vidi sta ima sa druge strane.

293. Plavusa pita crnku: - Jeli, koliko ima sati? - Dvadeset dva i pedeset devet. - Jok, sto!!!

292. Putuje atom kroz glavu plavuse, sudari se sa mozgom i kaze: "Izvini, nisam te video."

291. Jeste li culi da su u zatvorskoj celiji nasli plavusu sa gomilom cvoruga na glavi? - Pokusala je da se obesi pomocu bungee uzeta.

290. Koja je razlika izmedju plavuse i Porcshea ? - Porschea nikad ne bi pozajmio prijatelju.

289. Jedna plavuša prostitutka celo vece stoji na troroaru i reziginirano uzdiše: Ako za pola sata ne budem u krevetu idem da spavam

288. Naruci plavusa pizzu, pa je pita konobar: "Ocete da je razrezemo na 6 ili 12 komada?" A ona ce na to: "Na 6, mnogo mi je 12..."

287. Zasto plavusa lize satove? - Zato sto je cula da tic-tac ima samo dve kalorije.

286. Zasto plavusa ne voli da doji svoju bebu? - Zato jer je boli dok podgreva mleko.

285. Sto radi plavusa naslonjena na dzamiju? - Slusa Bad religion!

284. Sto radi plavusa na celiku? - Slusa metal.

283. A sto radi naslonjena na svinjac? - Slusa ROCK.

282. Sta pise na razglednici koju pise plavusa? - Super mi je ovde... Gde sam ja bese?

281. Sta plavusa radi u podrumu? - Gleda Underground!

280. Zasto plavusa skace s nebodera? - Da isproba novi "always" sa krilcima!

279. Zasto plavusa upotrebljava samo jedan ulozak? - Zato sto na njemu pise: "ALWAYS".

278. Zasto se plavusa seta kad se tusira? - Zato sto na samponu pise "Wash & Go".

277. Sta plavusa radi naslonjana na zid gvozdjare? Slusa METALLICA-u.)

276. Sto je to malo zeleno u plavusinoj glavi i gladuje ? - Mozgojedac !

275. Tri plavuse sede u parku i jedu sladoled. Jedna ga sisa, druga ga lize, a treca ga grize. Koja je od njih ozenjena? - Ona sa burmom.

274. Zasto plavusama na cipelama pise PIP? - Prvo Idu Prsti.

273. Idu dve plavuse ulicom i nadju ogledalo. Prva ga uzme i kaze: E, vidi, moja slika! Onda ga uzme druga i kaze: Ala, kako si ruzna!

272. Setaju dve plavuse i nadju ogledalo... Prva plavusa uzme ogledalo: Vidi, moja slika bila na ulici Druga plavusa uzme ogledalo: Ih bre nisam znala da si ovako ruzna!

271. Razgovaraju dve plavuse: - Cime se bavis? - Ah, radim kao tajnica. - Tajnica? Sto ti to znaci? - Svi me jebu, a ja tajim.

270. Kako plavusa izvodi samoubistvo? - Skupi svu odecu na hrpu i skoci.

269. Koja je razlika izmedju plavusa i svemira? - U svemiru ima nade za inteligentnim zivotom.

268. Zasto plavuse nikad ne zapertlavaju cipele? - Da ih mogu brzo skinuti u slucaju da treba da racunaju preko 10.

267. Zasto plavusi treba sedam dana da opere prozore od podruma? - Prvih sest dana kopa rupu da bi mogla da postavi merdevine.

266. Zasto je plavusama tesko brojati do sedam? - Moraju upotrebljavati obe ruke.

265. Kako znas da je plavusa koristila kosilicu za travu? - Zeleni "Dobrodosli" otirac za noge je isecen na komadice.

264. Budi se plavusa ispod krave: - Ajde momci ne gurajte se, jedan po jedan ...

263. Sta kaze plavusa kad joj doktor kaze da je trudna ? - Jeste sigurni da je moje ?
sokre is offline  
Odgovori s citatom