Pogledaj jedan post
Old 15.03.2010., 22:19   #5
Thumbs up

Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
Ako imaš multi funkcionalni display onda ti piše safe mode, a ako nemaš onda ti bi trebala biti upaljena žuta lampica kvara tada je auto u safe modu i kad je u safe modu sporo ubrzava i ide do nekih 2700 okretaja.

Ali po ovom tvojem kaj si napisao je 1000% egr ventil, novi ti košta cca 700 kn., a da se i taj stari očistiti ako nije previše začađen.


Sve u svemu taj dizelski motor drži iznad 2000 okretaj i onda sve sagorijeva, a ako se mući motor svo gorivo dobro ne sagori i začađi se motor, a onda kad se to desi pripremi nekoliko tisuća kuna.

Inaće lik nam u firmi dostavlja robu sa takvim doblom i ima oko 250 000 i ide ko mutav veli lik bez kvara, a ganja ga ko luđak jer je auto od firme.
I ja sam ga kupio jer sam cuo da su dobri al sad ne znam vise sa da mislim inace osim toga zadovoljan.
Hvala ti na odgovoru
Ja se nadam da je egr iako su na servisu rekli da je 1500kn a ne 700 tako da ce prvo probat s ciscenjem
__________________
If a dog will not come to you after having looked you in the face, you should go home and examine your conscience.
Slucajnigost is offline  
Odgovori s citatom