Pogledaj jedan post
Old 13.12.2002., 00:12   #16
Em, ustvari, kako je Cro-Cutie, vec sjevernoamerikanka, taj sam detalj previdio tokom cijelog ovog topica, no uvidio sam malo kasnije.

Glavnina komentara mi je nakako izgledala kao da se odnose na nekoga tko ide u NYC iz Hrvatske, far out, pa normalno da je se nije nimalo dojmilo, sto bi je se uopce i dojmilo tamo da da je kvalitativno drugacije od Toronta??? Da mozda lifestyle ili lifestyle related things, ali za to treba tamo zivjeti, zar ne, pa onda vidjeti.

Nego, meni je tamo stvarno izgledalo scary sto se tice svakodnevnog zivota, ali i to je relativno, stvarno ovisi sto je nekome interes, sto ga privlaci, a sto ga smeta, znam da nekoga dzungla privlaci, pa makar i u onakvoj formi.

Inace, jos dok sam bio mladji i zivio u Hrv, dok smo gledali americke filmove, ono svi su pratili radnju, a ja sam samo gledao taj NY, proucavao sam sitne detalje koji su se dali vidjeti na filmu, ulice, semafore, sahtove, zgrade, kuce u kojima ljudi stanuju, arhitekturu, pa pokusao sloziti sliku, i da vam kazem, iz te perspektive ucinilo mi se vec tada, da je tamo nesto "sumnjivo", ali stvarno ne znas dok ne vidis, praksa je ljudska osjetilna djelatnost.

Ukratko, pobjegao sam glavom bez obzira natrag kroz Lincoln tunel, ali ni s drugu stranu tunela nije slika puno drugacija, osim naravno vizualno.

Eeee, nego svidio mi se Chicago, mos si misliti, arhitektura posebice. )
Mr Spiker is offline  
Odgovori s citatom