Tema: Svijetla put
Pogledaj jedan post
Old 20.05.2003., 00:20   #11
Ja imam nedostatak pigmenta.

Strasno sam bijela.Ali sta ja tu sad mogu.

* Na moru sam jednom dozivjela da mi je neki lik prisao (duplo stariji od mene) i sa facom kao da prisustvuje spustanju vanzemaljaca rekao:
"Jao djevojko,kako si ti bijelaaaa!
Jaoooo!
Jesi ti svugdje tako bijela?"
Poslala sam ga u PM (nisu privatne poruke u pitanju ).

* Jednog ljeta sam lezala na lezaljci dok mi se prijateljica kupala.Tik do mene bio je neki lik.Ono...kilogram zlata oko vrata - minimum,prstencina,narukvica za odvaliti ruku,frizurica,suncane naocale...
I pocne on nesto pricati meni (a meni se zeludac blago prevrce),stigao je juce,pa veceras organizuju neku zurku na jahti - da li bih i ja dosla,tako neke gluposti i u jednom momentu kaze:"Ja i ti smo najbjelji ovdje na plazi.Kad si ti stigla?"
Bio je ubjedjen da sam i ja tu dan-dva.
Ja se opalim smijati i kazem:"Jeste,najbjelji smo,ali ti si tek drugi dan ovdje,a ja 11 dana i sutra idem kuci."
Nakon toga zovnem prijateljicu i razgulim s plaze.

* Jedno ljeto su me zezali da sam albino (no,ipak ja imam nesto pigmenta ).Ja i tri prijateljice smo bile skupa na moru.
I tako su one mene dozivali - albinoooo.
...Albino,da li ti se da otici kupiti nam sladoled ili albino,idemo kupiti neke grickalice sta bi ti...
Nakon nekog vremena svi muskarci koji su mi prisli mislili su da se zovem Albina,te su me startali na fore:"Jao,Albina je tako fino ime i rijetko,a djevojka koja ga nosi je jos ljepsa."
Umirala sam od smijeha.

I ja se nekad zezam da sam aristokratskog izgleda ili izabrana arijevska rasa - bijela put,plave oci,plava kosa.

Cak sam negdje nasla da su neki iz aristokratskih porodica (valjda oni koji nisu imali srece da imaju moju kozu ) pili neki otrov,ali u malim kolicinama,da bi bili sto bljedji.U slucaju da se uzme u vecoj dozi mogli su umrijeti,ali su rizikovali samo da bi imali blijedu kozu.

Meni je lijepo za vidjeti kad neko fino pocrni.
Ali ja nisam od tih sretnika i sta bih ja sad tome.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom