Pogledaj jedan post
Old 18.11.2007., 21:27   #19
Mogu malo - iz ženskog ugla?
Dakle - u mlađim godinama - a pod tim smatram ono teenagersko doba pa negdje do 22-23 ... curama više manje "pale" "zanimljivi" frajeri... (ajde sad ne hvatajte se za svaku riječ, jer malo sad generaliziram...) Tad je zanimljiv svatko tko je - komunikativan, društven, zeza se, melje svašta itd itd itd... Dakle ukratko - PALE SE NA FRAJERE (ilitiga na 1. skupinu iz uvodnog posta). Onda nakon nekog vremena shvate da ta prva skupina i - nije nešto zanimljiva, jer - ili izvise zbog toga što taj isti "šara" tako od jedne do druge (jer - može), ili krenu s nekim takvim u ozbiljnu vezu pa skuže da je njemu samo laprdanje i sprdnja na pameti a da nemaš s kim normalno popričat kad nastane neki problem, ili one doma čekaju da se taj isti napokon zasiti izlazaka s društvom (jer je - društven!) pa da napokon klekne i - zaprosi je, al - od toga ništa... i onda dolazi vrijeme - kad počnu gledati skupinu 2. jer se tamo ipak nađe neki - NORMALAN, kojeg onda znaju cijeniti, što prije nisu znale...
I onda ti se kroz slijedećih 10-15 godina slika izmjeni, pa su svi ti iz skupine 2. sretno oženjeni s dvoje klinaca, a oni iz skupine 1. još uvijek laprdaju, ili su - sretno rastavljeni pa - opet laprdaju.

Kako prići? Slažem se da ovo s cugom nije loša uvertira kod totalno nepoznatih cura, ali - recimo da ćeš teško u prepunoj kafani i u buci pronaći - ženu svojih snova! Mislim da izlasci subotom navečer rijetko rezultiraju sa "živjeli su sretno do kraja života". Prije će se to desiti - na faksu, u susjedstvu, preko poznanika, prijatelja... i onda je - lakše, jer već sama okolnost upoznavanja - probija led. Druga stvar - ne foliraj se nepotrebno. Ako je išta odbojno - to je frajer koji se ponaša ko Johnny Bravo - "ja! Ja! JA! I opet malo - JAAA!". Dakle - budi što jesi. Naravno da joj na prvom susretu nećeš pričati kako si trapav, kako znaš biti lijen, kako si staroj zapalio pol kuće s 8 godina... Ali ono - pokušaj biti što opušteniji, pričaj o temama koje te zaista i zanimaju. Što ti vrijedi da nađeš curu koja voli pričati o pomoru mrava u Mađarskoj - kad o tome TI ne želiš drviti narednih nekoliko mjeseci, a folirao si samo da je "pridobiješ". Samim time - radiš odmah u startu "selekciju" - tj. daješ šansu i sebi i njoj da se upoznate i da se "pogode frekvencije"... Pokušaj se riješiti - grča. NE MORAŠ ispast Superman.
__________________
Vidiš, godine nas obrade različito... Nekom postane važno s kim će leći, a nekom s kim će se probuditi
daru is offline  
Odgovori s citatom