Pogledaj jedan post
Old 11.01.2008., 01:47   #742
Ima dosa prelijepih haljinica..,ali me zanima ima li tko kakvu slikicu ili link npr..kombinacija neke suknje i topica ili kosuljice..Mozda neka kombinacija..a da je ipak svecano..Probala sam naci..ali mi nikako n eide..a kako vidim vi ste pravo vrijedne i izvlacite super stvari sa neta..
Seka mi se udaje na proljece pa razmisljam sto kupiti ili sasiti..a nekako mi je izbor grozan sve nesto isto..a svadba pada nekada kad su i mature i krizme pa ce to biti tijesno..i prevelika potraznja u malom gradu..
Prije sam uvijek uzimala haljine dugei svecane ali mi samo stoje u ormaru ili sam ih podjelila..i sad sve nesto razmisljam da nesto skombiniram pa da mogu i poslije nesto iskoristiti..i da mi nije neudobno za nositi cijeli dan traje svadba a ja moram jos i djecu voditi i onda znate kako je..Ako uzmem haljinu dugu morati cu je nosati z asobom i paziti da ne bi bilo gazenja..,mini haljinice ne nosim nikada i tako se dala u nesto u stilu pedesetih..ili ranih godina 20 st..ali nikako da naletim na nesto..
Eto curke ako naletite na nesto..postajte..bila bi vam zahvalna..n a idejama..
lena028 is offline  
Odgovori s citatom