Pogledaj jedan post
Old 31.01.2008., 10:29   #68
Quote:
snowball kaže: Pogledaj post
evo da ti kazem da je moja ceta upravo bila na kupreskim vratima i da ako je to ono o cemu pricas o artljerijskom poklapanju,nekih 7-8 granata koje su pobile par medvjeda na koprivnici i nama nanijele gubitke o 5 ranjenih,..ne znam i za kakvih 15 mrtvih?
jesu nam diverzante na stozeru poklopile hvo granate,ali i tu 2 ranjena,..
a "usetali" se jesu idv 307.brdske brigade,ali se isto tako brzo isetali,kaze da bi usli postrojba "gavranovi" hvo iz pravca duvna,..
mislim to je ono koliko ja znam,cak se i cudio koliko je malo radila srpska artiljerija,ja sam ocekivao kisu granata,..toga sto se tice definitivno je hvo najjace radio,
Ti il nisi bio gore ili neces reci. I ja sam bio tih dana na Kupresu , u HVO naravno i znam da ste imali dosta mrtvih na Kupreskim vratima jer su mi to pricali VASI koji su se spustali svaki dan dole da kupe krave koje su lutale. A isto mi je potvrdio jedan forumas koji je isto bio gore ..posmatrac....znas ga s Politike..bio je i moderator. Ako njega dobijem...nema ga nesto u zadnje vrijeme pa da vas bas suocimo. naravno to ne spori cinjenicu da ste gore razbucali Srbe i tu nema zbora.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom