Pogledaj jedan post
Old 11.03.2004., 20:08   #63
Stribor cumez,
SPRDNJA 1: Tj. tko vjeruje u objave koje cekaju svoj trenutak, nek vjeruje bilo cemu. Tko smatra da provjerenost informacije ipak daje neku tezinu njenoj kvaliteti, neka se zasada drzi udzbenika koji ipak govore ono sto sam ja napisao. Kad eksperimenti pokazu ono sto tvrde Delija i Shady, promjenice se udzbenici, pa ce i njihova informacija dobiti na tezini.
Iako sam eto svjestan da njih dvojica ipak poznaju fiziku bolje od hrvatskih fizicara, morao sam upozoriti mlade forumase na mogucnost da neko drugi (naravno ne Delija i Shagi) baljezga gluposti, pa je cesto (kad njih dvojica nisu u pitanju) bolje drzati se provjerene informacije (koja barem u okviru neke preciznosti mjerenja ili aproksimacije drzi vodu), nego povjerovati u neprovjerenu koja bi mogla biti i potpuno kriva ili zlonamjerna, ali "intelektualno" zavodljiva.

delija,
SPRDNJA 2: Stribor cumez, tekst je potpuno na mjestu!

=====================================
Malo sacekah - pa sad evo (samo da se zna).

E moj Cumezu!
Kako znam kako reagiras ako ti ''brico ne brije bradu; ako te ne brije niz dlaku" to sam na tvoj "krasopisan tekst"; odgovorio - onda malo sacekao - kako bih vidio tvoje spoznajne reflekse.
I vidim - spoznajni ti se refleksi nalaze na istom onom nivou na kojem se ti i znanstveno nalazis.

Objasnjenje, jer tebi je potrebno ga dati, glasi: Sprdnja 1 : Sprdnja 2 = Znanstvena misao, koju ti provodis na forumu.

Uostalom, i Tadmor ti je dao na znanje gdje se nalazi tvoje znanje.

Molim sve sudionike da se drže teme, a tebe da se suzdržiš od ovakvih komentara.

Zadnje uređivanje adriatic : 12.03.2004. at 09:35.
delija is offline  
Odgovori s citatom