Pogledaj jedan post
Old 19.07.2005., 19:26   #84
Quote:
dodouprolazu kaže:
Cuj stari, prinova je sama po sebi test za svaku vezu/brak a kad se tome pribroji umor i sto drugih cuda, nije lako.
Meni se ipak cini da vas dvoje nemate samo problem hendlanja bebe nego problem izmedju vas dvoje (kad povezem tvoj post ovdje sa nekim temama koje si otvorio).
I sad svaljujete sve na jadnu bebu koja eto vama ne da disati. Mislis da bi tvoji problemi sa zenom bili rijeseni da beba spava cijelu noc? Nisam siguran. samo bi se imali vise vremena svadjati
Ti bi mogao prvo skociti pa reci hop

Naravno da je dijete test za vezu/brak i uopce ne pomaze kad si neispavan i umoran.

U potpunosti shvacam Secunda i njegovu zenu. Moje dijete je bilo vise nego zeljeno, uhvatila sam zadnji vlak da je imam i znala sam da ce biti jedna i jedina, sve smo podredili njoj i izlaske i ritam i posao... Ja sam bila na rubu snaga. Umorna, neispavana, slaba i zeljela sam nastaviti s poslom a to nije bilo moguce dok sam bila u takvom stanju. I onda sam pukla, ostavila je da place 5 minuta i spasili smo se a i ona zajedno s nama.

Mi smo imali veceri za sebe, bili smo zadovoljniji i mirniji a ona je imala normalne roditelje.

Lijepo se posvetiti 100% djetetu ali ne smijes zaboraviti ni sebe pogotovo kad se zena mora nakon godine dana vratiti na posao na kojem se ocekuje da radi a ne da spava.

Nemamo svi tu srecu da mozemo biti s djetetom 3 godine.

Dodo, meni se cini da ti puno idealiziras. nadam se da ti se iluzije nece srusiti
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom