Pogledaj jedan post
Old 22.10.2014., 20:09   #9
Quote:
purepossession kaže: Pogledaj post
Jos sam prijavljen na burzi, nemam nikakvih primanja trenutno ni nista od burze i dobio sam ponudu za posao. Trenutno radim na probnom roku u jednoj firmi i nisam prijavljen dok mi probni rok ne zavrsi. Ako odbijem ponudu, izbacit ce me sa burze. Bit cu prijavljen kada mi zavrsi probni rok. Sto da radim?
To što si dobio ponudu za posao ne znači da ćeš odmah biti zaposlen, ajde ljudi malo se spustite na zemlju nije tako jednostavno dobiti posao na Balkanu. Prvo šalješ molbu, zatim poslodavac sortira životopise od kandidata i odlučuje koga će pozvati na razgovor. I nakon što obavi dva tri uzastopna razgovora ovisno o broju krugova tek tada odlučuje koga će zaposliti.

Jednostavno pošalješ nekompletan životopis i poslodavac će te otkantati, u čem je problem šta imaš objašnjavati burzi i poslodavcu ?

Kad se meni nekaj nesvidi to što mi baba ponudi jer nema tri zrne soli u glavi onda ja čak baš ništa nepošaljem da netrošim novce i vrijeme. A savjetnici samo javim slijedeće: da joj zahvaljujem na ponudi i da sam poslao običnom poštom papire.
Nekad me je pitala kasnije jesam li bio na razgovoru ja velim da nisam bio pozvan na razgovor iako sam poslao papire, pa se malo čudi i prrijeđe preko toga.
Šta ona zna jesam li ja poslao poštom papire ili nisam ?
Ja sam se prije bio prepucavao sa bivšom savjetnicom koju su smjenili da mi neodgovaraju takvi poslovi koje mi nudi, na što se ona bila uvrijedila i rekla da šta ja onda radim na burzi ?

Mislim si ja da bar mogu ja doći na tvoje radno mijesto i zajebavati nezaposlene ljude sa čudnim natječajima koje nikome neodgovaraju. Uredu je da ti pošalje ono šta ti je u skladu radnih sposobnosti i mogućnosti dolaska na posao tj. da nije Bogu iza nogu.
SAS is offline  
Odgovori s citatom