Pogledaj jedan post
Old 20.11.2014., 23:19   #33
svjedoci smo nažalost ovakvog vremena gdje ti malo tko želi dobro i da uspiješ u životu. Dakle - sigurna sam da među vama ima ljudi kojima je dobro u životu, svi su segmenti života recimo na svom mjestu, a sukladno tome onda ima i ljudi koji vam zavide i koji bi najsretniji bili da vam išta krene imalo po zlu.
Ja sam primijetila takvih ljudi i otkrila jednu osobu da je zla, doduše ne na svojoj koži ali da u razgovoru s mojom sestrom.

Naime, završava fakultet za jedno deficitarno zanimanje i među najboljim je studentima. Međutim, od 5 ispita koliko joj je ostalo do kraja - jedan slovi kao jako težak,ako ne čak i najgori na faxu. U razgovoru s jednom svojom "prijateljicom", ta ju je pitala kako joj fax i što joj je ostalo od ispita, a kad je ova rekla to sve onda je samo komentar bio "Ma dobro, ova 4 ćeš riješit, ali taj peti - hm...." Ja sam se na to zaprepastila, ne znam što mislit o tome.

Inače, ta je cura poznata baš u društvu po tome što uživa svako toliko odlazit gatarama, kojekakvim vidovnjakinjama i tako znate već.....
Što biste vi na mjestu moje sestre (koja se također zabrinula oko takvog komentara)??

mama nam govori da se ne sekiramo, da možda nije mislila ništa loše nego je samo tako prokomentirala bzvz jer je taj ispit poznat kao jako težak pa je eto to spomenula, ali ja zbilja ne znam što mislit........

ja se nadam i zbilja iskreno vjerujem da je redovita molitva i život u stanju bez smrtnog grijeha i više no dovoljna....dakle, redovite mise, pričesti i molitva... i distanca od takvih ljudi!
Ima li tko slično iskustvo?
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom