Pogledaj jedan post
Old 30.04.2007., 18:16   #37
Quote:
San Snova kaže: Pogledaj post
Sveti duh je Božja djelujuća sila.

"I iznenada je s neba nastala huka kao kod naleta jakog vjetra,i ispunila je cijelu kuću u kojoj su sjedili!I pokazali su im se jezici kao od vatre,i razdjelili su se,te je po jedan sišao na svakog od njih.I svi su se napunili DUHA SVETOG i počeli govoriti različitim jezicima,kao im je duh davao da govore!"(Djela apostolska 2:2-4)

Sveti duh je korišten prilikom stvaranja Zemlje.

"A Zemlja bijaše pusta ,i bješe tama nad bezdanom,i DUH Božji dizaše se nad vodom!( 1.Mojsijeva 1:2)

Sveti duh korišten prilikom pisanja Biblije.

"I padne na me DUH Jahvin i reče mivako veli Jahve:dome Izraelov,tako govoriste,i znam misli srca vašega!"(Ezehijel 11.5)
1. "I iznenada je s neba nastala huka kao kod..........
Nije mi jasno što s ovim želiš dokazati, .....da je sletjela raketa i svemirci? I da su nekako pomoću nekih sila utjecali na ljude .....Šta li ?

2. "A Zemlja bijaše pusta ,i bješe tama nad bezdanom,i DUH Božji dizaše se nad vodom!( 1.Mojsijeva 1:2)

DUH Božji nije Sveti duh...pročitaj moj post o ovome i obrazloženje iz Biblije, ili ti ne vjeruješ ni Bibliji ?

3. "I padne na me DUH Jahvin i reče mivako veli Jahve:dome Izraelov,tako govoriste,i znam misli srca vašega!"(Ezehijel 11.5)

Ezehijel je jedan prorok na temelju čijih opisa su Bloom i ostala ekipa iz NASA-e napravili svemirsko vozilo za mjesec, "orla" koji se spustio i slično.
Ne bih se baš pouzdavao u njegove opise kao vjerodostojne božje opise iz Biblije.

Zdravi i veseli bili.
inverter is offline  
Odgovori s citatom