Pogledaj jedan post
Old 20.07.2007., 22:23   #17
Quote:
zico_zg kaže: Pogledaj post
prilican broj ljudi.. cuj, nisam fan niti jedna marke, imao sam i imam sve i svasta, ali nikad nisam cuo da je netko imao probleme sa candyjem, pogotovo "prilican broj ljudi". imam candyjevu perilicu vec 16-17 godina, jos nije na servisu bila, radi svakodnevno. u drugom stanu je tadkodjer candyjeva, stara 10 godina, ko nova.
za frizidere nisam siguran, iako jos nisam cuo da se netko zali, dapace, ali jedno je sigurno, candy je i "sluzbeno" svjetski no1 sta se perilica rublja tice.
Ovi su vjerovali u Candy:

Mami vrisnula perilica suđa (10 god), raspala se mašina za veš ( 7 god).

Svekrvi se raspala guma od vratiju fižidera i motor od istoimenog uređaja (2 god). Mašini za veš crkla centrifuga, ne uzima deteržent (5 god), peračica za suđe se drži iako ne potroši cijelu tabletu, nego ju pljune van (valjda je to normalno - kaže da joj dobro dođe za još koji put pa ću to nazvati prednošću )

Ima ih još al ovo je iz najužeg kruga... Ne kažem da je sve loše ali gore navedene žene bi rado spalile tvornicu...

Baka kupila Gorenje frižider i štednjak. Za sad nema problema.

I za Bosh potpisujem... s time brate, nikad problema.... Mislim da je to najbolje u srednjoj klasi. Definitivno omjer kvalitete i cijene.

Svekrva štednjak, komada 1, bosh, ljubi ga svakodnevno....
Aussie-Gold is offline  
Odgovori s citatom