Pogledaj jedan post
Old 09.08.2008., 22:48   #18
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post

Cinjenica je da meni niti jedan moj frend nije rekao da mu fale poljupci , zagrljaji ili da im netko grije noge po noci....te stvari fale mojim frendicama

Moji muski prijatelji su rekli da im fali netko za seks i to je obicno bio jedini razlog za vezu (naravno karikiram, ali tu negdje).
da, naravno, dušo. muškarčina će priznat drugoj muškarčini da mu nije jedino do sexa nego i do poljubaca, maženja i slično daj se zakopaj molim te, i to negdje daleko od ljudskog roda da te nitko nikada ne pronađe.
svi ste vi maze kad ste s curom koju volite na samo. kad ste s dečkima, nikome ne treba ništa osim sexa i cigare.


Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
Kada zene ocekuju da muskarci obavljaju i "zenske poslove" da li onda zene same sebe ucine bespotrebnima ?
(osim za seks a seks nije veza)
so....cura mora...kuhat, prat, peglat, čistit, ić u dućan, opet kuhat, prat, čistit, brinut se za djecu jednog dana, zarađivat pare po mogućnosti, popravljat stvari i premještat teške stvari dok vi hrčete il pijete pivo, il ste ne daj bože na poslu... a vi ne možete preuzet dio "ženskih" obaveza na sebe je li....jer ne do bog da žena u vremenu od 6 ujutro do 12 navečer sjedne ili legne bože sačuvaj....popije kavu neee...ma marš...žalim curu koja tebe dobije majke mi
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom