Pogledaj jedan post
Old 04.04.2011., 11:11   #918
Quote:
Betty Boop kaže: Pogledaj post
Jučer mene zove teta iz Zavoda i kaže mi da dođem kod nje danas ujutro radi produženja naknade! Mislila sam da sam krivo čula, ali sam se ipak potajno nadala. I da, dobro sam čula! Kad sam se prijavila na Zavod (prije godinu i 15 dana) imala sam 4 god. staža i pravo na 6 mj. naknade - prva 3 mj sam dobivala po 2251,00 a zadnja tri po 1800,00. A sad bi ta produžena naknada trebala iznositi 1100 kn i imam pravo na 3 miseca!
Danas sam potpisala rješenje, ali lova će mi vjerojatno tek sjesti u petom misecu! Ali ne žalim se!
Pravo na produženu naknadu imaju osobe koje su dugoročno nezaposlene, a pod dugoročno se smatra period od godinu dana. Još je ona nešto govorila, ali ja sam bila u oblacima i uopće me nije zanimalo - bilo je samo "NENADANA LOVA"
kako samo 3 mjeseca produžene naknade?
ja sam prvi puta primala 5 mjeseci(za 3 godine staža), a produžetak 4 mjeseca (120 dana) .sada čekam zadnju naknadu za 16 dana
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom