Pogledaj jedan post
Old 23.04.2012., 12:46   #45
Mislim da komentar "razmislit ću, vidjet ću" - većina ljudi tumači kao "da, budem, može, samo mi daj malo vremena". To govorim iz iskustva i tu rečenicu izbjegavam.

Bilo je glupo i to s trenercimo, ali bar nije bio poraz do kraja. Pravi odgovor bi bio nazovi fitness centar i pitaj Ali, kao što sam rekla, ljudi su egocentrici i čuju ono što žele čuti tj. misle da svi samo brinu o njihovom problemu i da mi drugi nemamo život, nego je njihov problem najveći. E, sad, na nama je da te njihove "napade" kako ćemo mi riješiti njihov problem odbijemo....

Što se tiče te tvoje "frendice" - ne samo da je bezobrazna nego je i neodgojena. Ona će se na tebe natresat da jel to tebi problem? To je tipična tehnika "zastrašivnja" i fejkanja sukoba, jer se većina ljudi u tom slučaju povuče i pristane. Drugi put kad te netko tako napadne reci "Da, to meni jest problem i ja se bojim da mi ne maznu broj kartice pa nema smisla da ju izlažem riziku više od nužnog, a nužno je kad meni nešto treba, a ne kad treba tebi. A ti ako isto tako draga moja imaš karticu pa se registriraj i kupi. I onda ti nju napadni da zašto je to njoj problem "

Super si napisala ovo o parazitima. Ja sam dobar dio njih "otresla", ali sad sam počela skupljat nove. I shvatila sam što radim i počinjem se pitati čemu sve to, onda sam se mogla držat i onih "starih" parazita. Zato sam valjda i otvorila temu.
Altera is offline  
Odgovori s citatom