Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 22.07.2010., 23:46   #3163
Quote:
ankika kaže: Pogledaj post
@levelheaded Nije mi baš jasno ovo, dakle Icke razotkriva svjetske zavjere i organizacije kojima je cilj porobljavanje i istrijebljenje čovječanstva ali od nas očekuje da nas to 'potakne na razmišljanje' i da 'živimo u ljubavi'. Nekako mi se čini mi se da je baš ono što upravljači naše planete i razne tajne organizacije žele i da ih je najviše strah nekave opće pobune i revolucije pa Ickea osim za skretanja pažnje sa njihovih stvarnih planova koriste i za pasivizaciju i umrtvljivanje volje ljudi za pružanjem otpora.
A čuj, zaista ne znam kako bi jedan (1) čovjek na ovoj planeti svojim knjigama i predavanjima mogao utjecati na 6 milijardi ostalih ljudi. Tim više što velika većina nikad, ali ono NIKAD neće saznati za njega ili njegove priče.
On nije mainstream objekt koji se vrti dan i noć na svim medijima. Ne prikazuje se u Cinestaru kao blockbuster, nema ga na Oscaru, MTV awards, ....
Međutim na tim istim medijima i u dvoranama se vrte cice i guzice, uniformirani baletani a sve uz bjesomučnu galamu, dok se u pozadini dijele tabletice za "dobro raspoloženje" i neke žuje i tuborzi za suho grlo! A to sve košta, jako puno. I novca i tko zna čega sve ne.
Dok se knjige koje piše Icke lako skinu i za gotovo ništa s neta. I ne treba ni droga ni alkohola uz to.

A što se pobuna i revolucija tiče to je sve doviđorno. Ljudi su odavno shvatili i bez Ickea da od pobuna nema ništa. Ima, samo njihove krvi.
Dobar primjer kako se zapravo naivce druka na pobunu ti je posljednji skup glavonja u Torontu. U neredima su prednjačili ubačeni provokatori a zapravo policajci u civilu. Pa sad mi reci tko tu koga zapravo **** ???

Two weeks after the G20 protests in Toronto it is becoming more and more apparent that what many of us suspected is indeed true: the June 26 ‘violence’ (i.e. property damage and police-car fires) was most likely perpetrated by agents provocateurs of the police.
levelheaded is offline  
Odgovori s citatom