Pogledaj jedan post
Old 19.09.2013., 00:50   #7
Evo malo pratim faze reklame na tom blogu i nekako mi se ne sviđa to što čitam. Citirati ću sam sebe

"Osobno me smeta rečenica “usklađivanje čovjeka s prirodnim procesima”, cijela je naša povjest usmjeran ka izolaciji od prirode i pokušaju življenja neovisno o prirodnim procesima. Svi to svakodnevno živimo, okruženi sa 4 zida, strujom koja nas grije kada je u prirodi hladno ili koja nam daje svjetlost kada je vani noć, hladnjakom koji nam čuva hranu ako je vani toplo…itd. itd. Primarni je cilj ljudskog roda tj. naših života jest biti neovisan o Prirodi.

S druge strane ako nekome rogati bog zvuči opako neka se malo informira, Michelangelo je kip Mojsija napravio sa rogovima i to u ono doba (kada je crkva bila na vlasti) nije predstavljalo ništa strašno. Rogovi su ovovjekovna izmišljotina holivudske industrije."

Opet kritiziram prije nego li pročitah knjigu

Evo neću više, čekam da izađe
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes

Zadnje uređivanje Baphomet : 19.09.2013. at 01:42.
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom