Pogledaj jedan post
Old 12.09.2007., 10:07   #6
Tko hoće neka pomogne

...a tko neće neka šuti. Zašto odmah napadate čovjeka?
Naravno da postoje besplatni programi za projektiranje, ako ima besplatan OS zašto ne bi i programi bili besplatni.
Najpoznatiji je program za projektiranje google sketchup, nije za profesionalce nego za nabrzinu skicirati kako bi neka prostorija izgledala, ima besplatna verzija koja je skroz OK. Intuitivan je, nova verzija je jako velika za download (6.o.38 - 30Mb), a starija ima samo 5Mb il tak nešto, nova je veća samo radi većeg početnog tutoriala kolko sam vidio....Ima i za skinuti besplatnih blokova za umetanje u crtež.
Što se tiče autocada mislim da je bzvz nekome mučiti se u njemu ako ne misli s njim raditi duže vrijeme. Btw. ima i različitih varijanti autocada (Acad lite, mislim da ih ima na download.com besplatnih)
Pitanje...na koji bi način studenti završili arhitekturu ako bi svaki od njih svake godine trebao davati par tisuća kn za jedan od svih softvera kojima se moraju koristiti? Koliko bi studenata uopće bilo?
_P.S. Ako misliš da ti je dosta da pogledaš neki tlocrt pa da projektiraš kuću onda bolje nemoj ništa ni počinjati...(Pogledaj oglasnik i vidjet ćeš hrpu loših tlocrta stanova koji se prodaju za skupe novce)
Marko13 is offline  
Odgovori s citatom