Pogledaj jedan post
Old 01.12.2007., 15:19   #9
Quote:
cukerino77 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!Imam pitanjce za iskusne: trudna sam tek 3 i pol mjeseca, na mirovanju, jucer sam nakon duuuugo vremena malo cistila po kuci pa su me pocele boljuckati kosti zdjelice i to traje i danas cijeli dan, ma jedva malo, nije bas neka bol al me strah otici u setnju, hodam ko patka, osjecam se ko da mi je vlak prosao kroz medjunoozje ili ko da sam se opako poseksala s mm a nisam. e sad, ja sam mislila da se kosti zdjelice sire kasnije u trudnoci pa onda opet kao priprema za porod pa mi je ovo moje prerano i mrvicu me brine. da li se i vama desavalo?

p.s.ne mogu ni definirat da li je stidna kost ili nesto u trbuhu blizu,na pregled idem tek za 4 dana pa me zanima sta vi iskusnjace kaze, meni je ovo prva beba...thanks!
I mene je u prvoj trudnoći tako bolilo na samom početku trudnoće ali je to bilo samo širenje kostiju.Znam jer se nisam tada bila udebljala ni kile a hlače nisam mogla prevući preko kukova.Zato mi se poslije u trudnoći to nije dešavalo a i lako sam se porodila.Samo nek se šire
psyhomama is offline  
Odgovori s citatom