Pogledaj jedan post
Old 08.02.2015., 20:14   #54
Quote:
Pocahontas1 kaže: Pogledaj post
Mozda mi i je on greska. Idiot nije. Mozda je samo bio ludo zaljubljen isto kao i ja. Klinci nismo i to je najveca ironija u svemu. Ali gresaka imam i ja, to se mora priznati. Zasto mi on sve oprasta pa se onda to podsvjesno odrazi na krevet, e, to ne znam... Totalno debilno, ali skoro sam mu rekla da bih radije da se izgalami ili da se posvadjamo ili da me osamari samo ne ovako da je u krevetu muk, tj. neko zatisje... Ne totalni muk nego nije kao prije.

Imam gdje otici za neku krajnju nuzdu ali onda sam razjebala sve: em nas, em djecu. A prema djeci je predivan i brizan.

Sent from my GT-S5360 using Tapatalk 2
Quote:
Éowyn FTW kaže: Pogledaj post
Idiot je zbog ovog boldanog. Da itko iz moje obitelji mom partneru (ili djetetu) keže bilo što od ovog boldanog, odselila bih momentalno i trebalo bi mi jako dugo da im oprostim, a partnera ne bih više uopće dovodila u situaciju da ih mora vidjeti.

Tvoj partner se ponio kao pizda u toj situaciji.

I još da mi kaže da sam ja kriva što mu se ne diže Pa nakon toga bi mu bilo svejedno hoće li mu se dići ili ne jer me ne bi imao prilike taknuti više.

Kako uopće možeš leći u isti krevet s takvom osobom? Ne bi razjebala djecu nego bi ih maknula iz te otrovne atmosfere.
Ja sam iznenađen i uvređen..
AKo žena ode toj djeci će biti prekrasno bez očinske figure.. a također znam da skupiti danas 400 ili 500 eurića za podstanarstvo nije problem..
Ja suprugu uopće ne krivim.. tko je kriv mužu što je dobar čovjek i pokušava pomiriti "histeričnu" suprugu i roditelje koji ne potuju njega ni njegovu obitelj, ali eto čovjek je podložio leđa toliko da je posta glup i impotentan zbog svoje dobrote. Supruga se ne želi baviti njegovom bolesti i problemima koje imaju u komunikaciji nego proklinje zlu sudbinu, ne bih se čudio da traži pomoć neke babe gatare..
Dakle, da ponovim ako nekome nije jasno i krivo je skužio gornje rečenice.. mužev slab libido je posljedica njegovih psihičkih problema (manjak samopouzdanja, vjere u sebe, manjak čvrstine u karakteru) koje su potaknuli problemi u bračnom odnosu sa suprugom koja je zahtjevajuća i ponižavajuća i straha od roditeljske kazne. Niti jedan muškarac ne može normalno funkcionirati u takvim uvjetima.. ili ostavi ženu ili šara sastrane kako bi si očuvao zdrav libido. Čini se da je on dobrica koja će najebati u ovoj situaciju, iskreno mi ga je žao, em će ostati bez "penisa" em će morati plaćati alimentaciju, osim ako supruga promjeni pristup i pruži nesebičnu podršku, no mislim da je bolje da igra loto nego da se to desi sudeći po njenom stavu iz ovih nekoliko postova.
A gđo. Eowin ja ne mogu da sakrijem svoje iznenađenje sa vašu reakciju, zašto se uzbuđavate tako? Zapravo znam da bi tako postupila i to je žalost ove cijele situacije, taj iluzija života u idealnom svijetu bez problema, pa se samo pravim da se čudim a sve mi je savršeno jasno..osim ove uvrede korisnici u stilu: muž ti je idiot.. ako to nije uvreda molim da mi se da link na definiciju pojma "uvreda li vrijeđanje", a još se korisnica i brani pa kaže.. nije idiot.. zanimljivo...
__________________
Daj Mare pizde....

Zadnje uređivanje radical change : 08.02.2015. at 20:20.
radical change is offline  
Odgovori s citatom