Pogledaj jedan post
Old 22.08.2017., 23:20   #35
Dakle u soku sam od nekih komentara. Najviše od mame koja je u drugom braku....s dvoje djece. Kao prvo, cim mi netko ko ima dvoje djece kaze da sam "premorena" jasno mi je o kakvom se roditelju radi... A i tvoja prica s dva braka je vec vidjena stvar. Sretno.
Dalje...napisala sam sto mu mogu danas ponuditi...ljudima s foruma sam rekla koliko je uložio...meni nije problem da stan ide na prodaju. Njemu je...jer ako ce ici od nas nema ni kune istekne trenutno. Renoviranjem se cijena podigla. Mene samo zanima da mi se kredit zatvori.
Usput...svaka čast svima kojima radnik znaci odraditi svoj posao i doci kuci i leci. Meni je to zalosno. Nakon posla uvijek sam raspoložena za setnja, sladoled, kavu, spremim rucak, a navečer honorarno radim. Pa cak i sad dok imam bebu. Manje doduše, ali radim. Ne kažem da sam primjer, ali uzivam u tome.
Moj muž i ja ocito nismo kompatibilni i zao mi je svih koji umjesto podrske vide samo lose i sipaju svoju zlocu. Trava je problem, na koji se nadovezuje milijun ostalih problema... uticnica, njegova inertnost i ostale stvari.
Otvoreno sam rekla da sam pogrijesila, ali smatram da imam pravo i na pogrešku i ispravljanje iste..
zoezd is offline  
Odgovori s citatom