Pogledaj jedan post
Old 28.09.2017., 14:16   #493
Thumbs down

Quote:
Shokora kaže: Pogledaj post
Ma ne, uopće nije do toga. Nego me buni jako to da je totalno ravnodušan prema svemu (bilo pozitivno bilo negativno) stvarno kao da emocije uopće ne osjeća jako.

ako ikad nades rjesenje kako ne biti ravnodusan u svemu molim te javi mi odgovor. nikad u svom zivotu nisam shvacala koncept odusevljenosti necime. ponekad znam gledati ljude koji se vesele nekim velikim\malim stvarima ali neshvacam ja tu njihovu odusevljenost. ja ako se stvarno necemu veselim to traje maksimalno sat dva. vecina ljudi oko mene lude zbog toga jer tesko je razveseliti osobu koju nista bas neodusevljava.

i taj koncept javljanja svaki dan nekako mi stvarno neide u glavu zasto ja nekome (citaj, roditelji, decko\cura, jednorozi) moram vikati, dosla sam tu i tu, dobro sam nitko me putem oteo (kao i da bi se nasao netko tako glup da se petlja s ovom nepoznanicom). mislim ne shvacam ja sam odrasla osoba nije da imam 5 godina. inace do sad su me dresirali dovoljno pa se javim ako sam negdje il ako kasnim inace policiju (ono i snajperiste i k9 jedinicu) salju za mnom. jednostavnije mi je to postalo.

stvarno mi nije jasan taj koncept javljanja, nek mi neko objasni.

a i to sa zaljubljenoscu sto to predstavlja leptirice u trbuhu? nezz ja sam kod zaljubljenosti primjetila jedino stalnu kontrolu nad osobom u koju si "zaljubljen", i onda joj govoris so tocno mora raditi kakva biti nezz nesljaka mi to bas.
inace ovo su SAMO razmisljanja osobe koja ima sve navedene simptome kao i taj decko i subjektivna su. inace mozda se i on moze prilagoditi do odredene mjere ali da znas to ce trajati i traziti prekovise truda i ne mora ispasti ok. pogledaj mene nakraju opet sam svojeglava, odgovaram samo kad znam da ce poceti zvati i kad su vec izludeni svi, i dalje nisam sigurna dali sam ili nisam zaljubljena i u koga bi to trebala biti zaljubljena. i bdw. sto je to uopce ljubav??

tako da znas s cime se nosis, nije jednostavno ali ni osobi s druge strane na koncu su me tolko izmjenili da se smjeskam, javljam kad treba, a iznutra umirem svakim danom, vristim ali nitko neslusa i necuje.
bdw. ja imam 30 i jos neznam u koju se grupu uklapam odn. neuklapam. otkad sam odlucila biti vise svoja javlja mi se drugi problem: pa nekoc si bila tako fina (da jer sam se pretvarala kupujuci si mir), moras se zenstvenije oblaciti (wtf?? moj stil je moj stil) i otkad si tako okrutna (bila uvijek al nisam iznosila svoje misljenje jer ce svi mislit kako tako n esmijem razmisljati).
rekla bih da se ni ja ne uklapam u nikakvu skupinu. nadam se da sam mal pomogla, a ne zbunila. to nije bila namjera
__________________
"Be yourself, don't change for anyone. If they don't like you at your worst, then they don't deserve you at your best."
gordanač is offline  
Odgovori s citatom