Pogledaj jedan post
Old 28.09.2017., 16:06   #38
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
inače, što se dominacije tiče, nema većeg hladnog tuša od dominacije nad slabima.
Dominantni su uvijek dominantni nad slabima. Ne postoji dominacija nad jakima.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nitko nema šta bit dominantan u zdravom odnosu. Ljudi su jednaki. Muškarac je muškarac, žena je žena, ali su jednake osobe i bića kojima ne treba dominator nego partner (BDSM ekipa isključena, oni ipak znaju svoje znanje i riječ je o nečem sasvim drugom. )
Upravo u zdravom odnosu jedno je dominantno drugo nije. Ako pod zdravljem misliš ono što imanentno pripada čovjeku i neodvojivo je od njega. A to je volja. Ljudi imaju sklonost prema istim stvarima. Ukoliko dvoje hoće jedno, jedno će izvisit. Tako ti je to. Da su ljudi jednaki ne bi se nazivali muškarcem ili ženom. Bedasto je govoriti o jednakosti.

Postoje vegetativni tipovi kojima odgovara kada žena vodi stvari, ali još nisam upoznao ženu koja to voli, ili su iznimka. S druge strane, još nikada nisam upoznao ženu koja nije u ovim stvarima izrazila nešto kao: "Volim da me se pojebe jako i da mi se naredi što da radim jer sam hirovita." Manje više, ovo je parafraza
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom