Tema: Cemu veze?
Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 18:29   #70
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Dakle ipak je utjecaj okoline. Samo zato što slušaš o tome koliko je to rašireno to ne znači da svi varaju i da su svi nevjerni. Sve to ovisi o društvu u kojem se nalaziš. Evo ti primjer, prije sam bila u društvu u kojemu je normalno bilo prevariti, u kojemu nije čudno bilo ako ti frend prekine sa curom iz društva da ti budeš s njom itd. Moje trenutno društvo je čista suprotnost, većina ljudi je u dugogodišnjim vezama, bez da su ikad prevarili ili htjeli/pokušali/razmišljali o tome, i više manje svi imamo slično mišljenje što se tiče tipova ljudi s kojima želimo bit. Ili ćemo bit s nekime tko nam je presuper srodna duša nazovitokakohoćeš ili nećemo bit s nikime.

Postoje 2 opcije. Ili budeš u vezi s nekime i kada prođe prva zaljubljenost shvatiš da to nije to i prekinete, ili budeš s nekime i kada prođe prva zaljubljenost čisto sve vidiš i osjetiš iskrenu ljubav. U prvom slučaju ti obično postane monotono i dosadno kako ti kažeš i u tom slučaju dolazi do prekida ili varanja. U drugom slučaju ti nikako nije niti dosadno niti monotono, nego tek tada krene pravo upoznavanje partnera kroz neki drugi oblik, druge situacije, drugi pogled...
Pa svi smo stalno pod utjecajem okoline. Naravno da slusam i upijam sve oko sebe. Nisam Pale sam na svijetu.

A kako ti znas da se ti tvoji prijatelji ne varaju i nisu nikad? Ili ne bi da imaju super priliku? To mozda oni tebi kazu a nije tako. Ne mozes znati sigurno. Ili mozda oni stvarno to misle u tom trenutku kad ti govore, ali predomisle se sutra samo tako.

A ovo zadnje sto kazes, to bi tako u teoriji trebalo biti i zvuci lijepo, ali u zivotu nije cesto tako, samo te dvije opcije.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom