Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 14:12   #54
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ma nije meni bilo do upoznavanja. Ali sama činjenica da se moramo skrivati, a imamo više od 15 godina jel', mi je neprihvatljiva.

Nije tu pitanje bitnosti faksa, nego pasivnosti. Umjesto da se suprotstavi baki, išla je linijom manjeg otpora.
Znam da nije bila jednostavna situacija, ova autoričina je još gora, ali to su osobine koje me smetaju kod partnerice. Očito nismo bili kompatibilni i nisam više htio gubiti vrijeme na taj odnos.
Ljudi najviše griješe misleći da će se bitne loše stvari i navike, bitne karakterne osobine koje nam smetaju, promijeniti. A u velikoj većini - neće.
Pa čini se da ti je bilo do upoznavanja. Nema se ona šta suprostavljat ženi koja ulaže u njenu budućnost i ima jasne uvjete, pogotovo ne radi nekog klipana koji ju je u konačnici ostavio, danas govoreći da je gubio vrijeme.

Znam curu čiji su starci svojim kćerima rekli da jednostavno ne žele upoznati niti čuti za dečke njihove dok ne završe fakultet, bilo to u roku ili ne (na njima je, hoće li 5 ili 10 godina, ako kužiš )

I njen dečko je to ispoštovao, 5 godina (+ 3 što u srednjoj, dakle 8), iako je ona jako željela njega upoznati sa svojim roditeljima, ali jednostavno je i sama poštovala njihove jasno postavljene kriterije. Vjenčani su.

Meni je to skroz u redu, takav stav o školovanju i pičkama koji će potencijalno jebat moje kćeri.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom