Pogledaj jedan post
Old 30.08.2012., 14:08   #7
mina puno hvala za temu, jer konačno negdje možemo pisati o turskoj produkciji, bilo bi dobro da staviš onaj dio kako se mjerila gledanost u turskoj, a možda bi bilo dobro da ovdje stavimo i intervjue koje su dale ece i melek (za njih znam) kako se piše scenarij, pa o snimanju veličanstvenog stoljeća, jer još malo i počinje nova sezona

moram priznati da je meni taj dio iz intervjua s distirbuterom najbolji (sad vidimo da producenti nemaju gotovo ništa s tim gdje će se serija prodati ), a ima i fenomenalan način kako gleda serije
moram priznati da me svi u toj industriji oduševljavaju, jer izgleda da nitko ne gleda serije koje proizvodi, ni producenti, ni glumci, ni disturbuteri

Quote:
~ Koji serije Vam se sviđaju?
Ja osobno ne gledam serije. Najviše jednu ili dvije epizode, i to samo kako bih utvrdio hoće li se nastaviti ili prekinuti sa snimanjem. Kad imam vremena više pratim informativne emisije. Ne znam što se događa u serijama, niti me briga. Također ne želim da moja djeca odrastaju gledajući serije.
tema je otvorena na dan kad su na Seoul International Drama Awards 2012. u Koreji,( gdje je danas i ceremonija ) "Ezel", Kenan Imirzalioglu i Beren Saat nominirani za najbolju seriju, glumca i glumicu. Sretno ! ♥

dok sam pisala zbog vremenske razlike ceremonija je održana i ezel je dobio specijalnu nagradu, a beren i kenan nažalost ništa. bravo za ezel, on je tako serija koja je prodana u najviše država svijeta i s najviše nagrada kako domaćih tuskih tako i stranih, čestitke i nagrađenom ezelu, a i nominiranim beren i kenanu
http://www.seouldrama.org/EN/event/News.aspx?idx=424

Zadnje uređivanje mrvica 1234 : 30.08.2012. at 14:35.
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom