Pogledaj jedan post
Old 21.08.2004., 11:44   #19
Quote:
Chloe kaže:
nisam vidjela taj losion danas u mulleru... ono od limuna sam vidjela i ostale stvarčice
dosta su skupi, ali ako su tak dobri kako kažete....
Chloe, sve ovisi kako i što naručuju,
npr. zadnji put kada sam kupovala u Ljubljani nisam vidjela niti onu stvarčicu od limuna niti taj losion,
ali zato sam ga nedavno našla u Kopru i ono ostala....pa zar i to imaju....
ono...ipak je Muller u Ljubljani (mislim na onaj pored BTC-a) veliki kompleks zgrada za sebe, pretpostavljaš da nema čega nema,
i onda kako velim, u manjem Mulleru u Kopru nađem SVE, apsolutno sve što je Frieda izbacio na tržište...

ja ti savjetujem da pitaš voditelja/icu kada misle što naručiti i dali te proizvode uopće naručuju - ok.. ovo stoji ako si "zagrižena" kao ja za te Frieda stvari

inače obožavam kupovati u Mulleru, ALI sam ostala paf sada zadnji put u Kopru kada mi teta nije htjela zamotati poklon za sestru (a imaju besplatnu uslugu motanja, kao DM)

i ono... nisam u startu skužila šta mi ova s blagajne dovikuje,... ja nastavila dalje tražiti da mi "to" zamota,
tada dođe neka mlada curka, i počne motati (skužim da joj na kuti stoji: voditelj odjela) i veli mi da zbog manjka radnika ne motaju ništa što nije parfem

recimo to u Ljubljani nikad nisam doživjela,
znači sve ovisi od grada do grada, iako bi svi trebali raditi po istom principu. jednostavno, nije svugdje isto.
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline