Pogledaj jedan post
Old 17.04.2006., 15:24   #20
Cool

Quote:
-ja- kaže:
Mislim da se sve te informacije mogu naći i na netu, nije potrebno kupovati knjige. Također, iskustvo je puno važnije, barem po meni...



A vidiš, upravo se oko takvih stvari vode bitke. Neki kažu da se ne smije uopće, dok drugi daju - i ništa se loše en dogodi, dapače, hrčci uživaju.



Meso nije njihova prirodna hrana? Pa divlji hrčci to najviše i jedu... Mlijeko im se nikako ne smije davati!



Slažem se da je najbolja hrana od Prestigea. No, samo po tome koliko ju hrčci jedu. No, ja definitivno mislim da nije zdrava... Npr. kad kupim štapiće na kojima je hrana, i dam hrčku, on to oglođe u jednom danu (drugi potraju par dana). A kad skočimišici stavim drvo da oglođe-ona doslovno to drvo izglođe da ga više nema! Pa mi sad nije jasno kako dvije životinjice koje imaju stvarno različite ukuse tako jaaako vole hranu od istog proizvođača. Nešto je u hrani...



Ti to ozbiljno da napuniš samo jednom tjedno??? Pa što životinje jedu? Mora im takva hrana biti dostupna 24/7, baš kao i voda - koja se mora mijenjati svaki, a ne svaka tri dana. Zašto ne pretjerivati s djetelinom? Svim životinjama treba davati što više biljne hrane umjesto sjemenki...



Mineralni kamen ništa ne vrijedi... Možeš ga dati hrčku, no on će ga dotaknuti svake prijestupne... Istina, naišao sam na neki mineralni kamen koji je u sebi imao neke slastice, pa ga hrčak opet nije želio pustiti... Za glodanje je izvrsna loza.



Upravo zbog ovakvih odgovora svima preporučujem da si kupe knjigu!
__________________
Ma nemoj mi reć ...
Ma_nemoj is offline  
Odgovori s citatom