Pogledaj jedan post
Old 30.05.2004., 02:36   #18
cro-cutie, mislim da ti nisi baš razumijela moj post...

i ne vidim što se toliko žestiš...

vjeruj mi, stanje kampova uopće nema veze sa stanjem u turizmu...ili ima vrlo male...

česi i slovaci koji nose svoje pivo ne uništavaju hrvatski turizam i ne vidim razloga da toliko napadaš te jadne ljude...a u kafić ionako ne možeš donijeti svoje piće nego moraš konzumirati njihovo...

sigurna sam da i u parisu ima svake godine hrpa turista koji žive na jednoj bageti s parizerom dnevno, ali to ne znači da je tamo turizam u kurcu, ejr ima gomila turista koji dolaze s gomilom love i troše ju na vrlo mnogo mjesta...

hrvatska nema gomile kvalitetnih turista jer za vrijeme jugoslavije nije spadala u vrhunski turizam, zbog sistema koji je tu vladao, pa nije ni imala prikladnu ponudu...osim toga, hrvatska trenutno nema za ponuditi ništa osim mora, i to je najveća greška i nedostatak hrvatskog turizma...a ne ljudi u kampovima...naravno da je blesavo ovo što ti ljudi rade, ne kupuju ništa osim kruha i mlijeka...ali misliš da većina naših ljudi koja ide na skijanje po austriji ili italiji radi drugačije? ne, oni se ponašaju po istom principu...i nije austrijski ili talijanski zimski turizam u kurcu zbog toga, nimalo...jer postoji za svakoga po nešto...u hravtskoj ne postoji, hrvatska je živa dosada za zabavu, najobičniju zabavu...ove druge mane si sama nabrojila, to sam i ja mislila, tako da ne vidim razlog da me napadaš...
problem je što hrvatska misli svoju turističku ponudu svodi samo na more...dobra turistička usluga se ne temelji na prirodnim ljepotama, nego na kvaliteti usluge i dodatnim sadržajima...prirodnih ljepota ima po svuda...

i malo se skuliraj, nismo mi budale koje nikad nisu izašle iz svoga dvorišta...
Clea is offline  
Odgovori s citatom