Pogledaj jedan post
Old 29.09.2004., 01:41   #1
Question Preseliti je u drugu školu???

Vidim da su na ovom podforumu uglavnom oni s manjom djecom, ali ne znam gdje drugdje da stavim topic.
Mala mi ide u 7. razred
Jučer bio roditeljski i raska je naširoko objašnjavala da je to daleko najgori razred na školi, da nitko s njima ne može raditi, da su užasno bezobrazni, prosti, ometaju nastavu, da su svi profači digli ruke od njih itd....
Jedan dio nas se naljutio, da šta oni imaju dić ruke! Ako ima djece koja prave nered, onda se tu treba valjda angažirati, pedagog, ravnatelj, zvat te roditelje često u školu na razgovor.. Većina je šutila i tako, završilo bezveze, kao trebamo svi doma s njima razgovarat i opet se nać za mjesec dana.

No kad sam poslije razmislila, zaključila sam da ako profači već imaju takav stav da oni tu ne mogu ništa napraviti, vjerojatno će tako i ostat. I prije je bilo problema, vidjela sam da u školi jako slabo išta nauče, a sad je to eskaliralo.
Pa sad razmišljam da je pod hitno preselim u drugu školu. Ne predaleko, zbog putovanja, ali da je maknem iz te sredine. Ipak su to sad zadnja dva kritična razreda.
Ona se dosta buni, da se neće selit, ali tako se i inače postavlja za svaku stvar, sve apriori ne valja, glupo je, dosadno, gnjavimo je itd. Tako da je teško procijeniti stvarni stupanj odbijanja te ideje.

Znam da moram pod hitno odlučit ali nisam niti baš sigurna kakve su škole u okolici.
Dolaze u obzir J.Klovića u Novoj cesti, D.Trstenjaka na Savskoj i T.Ujevića u Koturaškoj. Ima tko kakve informacije koja je od njih bolja?

I što uopće mislite o takvom preseljenju?
sparkica is offline  
Odgovori s citatom