Pogledaj jedan post
Old 03.08.2011., 10:21   #14
Quote:
ScuderiaBull kaže: Pogledaj post

ne mogu si točno ni zamisliti kakve se sve to stvari odvijaju u vašim glavama, jer nikada nisam imao taj problem...

Ja mislim da je veliki udio tog problema upravo odgoj u vašem ranom djetinjstvu,

Ajmo reći da kao maleni niste išli puno po gostima, trgovinama, putovanja itd... tj imali po današnjem standardu poprilično jednoličan život

Gosti su najvjerojatnije dolazili kod vas
Ajmo s promjenama,,,

-osobni izgled/ pojava,
stvarno ne morate imati imalo privlačan izgled,
ali neka jednostavna stvar kao obleka vas može razlikovati od ostalih...

Iziđite van i obucite nekaj šareno
v
kuoutala sam negdje polovicu koja je najbitnija, ostalo nisam mogla niti citati koliko nisi u pravu. ovime te ne mislim vrijedati, vjerovatno neces niti vidjeti ovo jer dizem temu koja je odavno zaboravljena, ali ne bi si mogla pomoci da ovo ne napisem.

prvo kazes da ne mozes niti zamisliti sto se nama dogada, sto je sasvim u redu. paranoju je jako tesko shvatiti, znam jer sam dugo pokusavala objasniti ljudima oko mene how that feels, i nula bodova. i sad, umjesto da semako te vec zanima ova tema, odes informirati o njoj, ti pocnes pisat gluposti da nas roditelji u ranom djetinjstvu nisu vodili sa sobom u ducan i da je to razlog nase paranoje. u prvom postu ti je lijepo objasnjeno koliko je to slozeno i tesko osobi koja se nosi s time, a smatras da je kljuc svega u promijeni stila, kako se moramo osisati, poceti nositi rozo utorkom i crveno srijedom i da ce to sigurno rijesiti nase nesigurnosti, strahove i opterecenja.



eto, imala sam potrebu to napisati, mozda pomogne nekome tko poznaje paranoicnu osobu da ima vise razumijevanja.
__________________
strah me otici iz ove sobe i nikad vise ne osjecati ovo sto osjecam kad sam s tobom.
daisydai is offline  
Odgovori s citatom