Pogledaj jedan post
Old 09.11.2005., 08:50   #10
I ja se mučim sa simptomima menopauze. Meni je do prije dva mjeseca menstruacija bila redovita (svakih 28-30 dana) i prošli mjesec je jednostavno nisam dobila a počela sam se i osjećati jako čudno; napuhnuto, nervozno, sve me boljelo... Otišla sam ginekologu i on je posumnjao da ulazim u menopauzu. Dao mi je Primolut Nor-5 koji sam pila 7 dana i nakon par dana dobila sam menstruaciju. U međuvremenu sam dobila sve moguće simptome menopauze i osjećam se grozno; noćima ne spavam, ima česte valunge (najednom me samo preplavi val vručine i obilje me hladan znoj) depresivna sam i razdražljiva, ne mogu se koncentrirati na poslu, sve me živo boli od kralježnice, kostiju zdjelice do jajnika i maternice, libido mi je potpuno ugašen, pri odnosu osjećam suhoću... uglavnom koma sam Na zadnjem pregledu mi je ponovno dao Primolut, tablete za spavanje, Feminal (biljne tablete za ublažavanje tegoba) i uputnicu endokrinologu... Nisam se nadala da ću već sa 39 godina izgubiti menstruaciju i ući u menopauzu i da će mi to biti tako teško razdoblje
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom