Pogledaj jedan post
Old 30.08.2007., 00:01   #16
Quote:
aria_ kaže: Pogledaj post
eto danas je tako ispalo da sam jela soju kupila u nadi da je zdravo, dobro sta bi onda spadalo pod te proteine i masti, daj mi okvirno neki meni bar za jedan dan i napiši koliko čega bi trebala jest, znaci u jednom obroku koliko puretine (mozes i u gramima) koliko povrća šta sve kombinirati, nigdje nisam nasla neki link na kojem je bas konkretan raznolik meni a to mi treba jer ja sama nemam ideje, a i bojim se kombinirat namirnice jer sam bila na dijeti na kojoj su proteini i ugljikohidrati i bjelančevine odvojeni! Treba mi onoon, uto sri, znaci po danima ....i u kolko sati sta jest.
koliko bi uopće trebala kcal pojesti dnevno, i sta ako ne vjezbam jedan dan kaj da jedem?? i racunala sam da ako pojedem 1200kcal u jedan dan, jedva to potrošim, tj ne probudim se bas s kilom manje... a nakon 1000 pojedenih kalorija vozim bicikl oko 20-ak km/h sat i pol, pola sata vjezbam na steperu i 45 minuta vjezbe s utezima i razne vjezbe za noge ruke trbuh.... dobro sad sam krenula na pilates tri puta tjedno i box tri puta tjedno, ali bojim se da to nije dovoljno, da idem samo na to i izbacim sve ostalo, mislila sam ostavit naizmjenicno bicikl i steper!

aha vidis kako sam skinula lijepo, ponosna sam sva visoka sam 165cm, bolje receno niska , trebam jos skinuti nekih 6kila
mozda fali masti i bjelancevina sto bih se cak i slozio sa medom, al kvaka je u tom da njemu treba masti i bjelancevina jer on i trenira tako da i ne osjeti kolicinu masti ili bjelancevina koje unese... i sve se potrosi i pravilno posprema u misice i kao masti u manjoj mjeri... mozes malo ubaciti masti i bjelancevina u svoju prehranu ali nemoj pretjerati s obzirom na intenzitet treninga koje radis i kolicinu potrosenog... treba malo pripaziti i ravnomjerno rasporediti tako da se ne dobije kontra efekt... inace ako se dobro osjecas takvom prehranom koju vec imas... i ako ne osjecas neki specifican umor poslije treninga onda je sve uredu sa tvojom prehranom... al treba jesti raznovrsno...
HARD is offline  
Odgovori s citatom