Tema: Krađa
Pogledaj jedan post
Old 03.05.2011., 08:06   #78
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Nego što je nego zabava za široke narodne mase.Ukoliko znaš kako izgleda i kako se točno radi poligrafsko testiranje (ja znam) što na tv-u nije slučaj služit ćeš se samnom a ako ne znaš nećeš.
igrom mog odabira, znam ja jako dobro što je poligraf

Quote:
zuba kaže: Pogledaj post
i sudac Mittermayer se kod donošenja svoje odluke pozvao na Krapca i njegova razmišljanja..
takvim svojim potezom izazvao je burnu reakciju među pravnom strukom, nazivalo se to i čistom glupošću!

ali, ok,

to je samo odluka jednog suca Županijskog suda koja nikoga ne obvezuje niti se može uzeti kao relevantna sudska praksa, sve dok ne prođe pr/ocjenu Vrhovnog suda..

kad već citiraš Krapca i njegovo tumačenje mogućnosti primjene poligrafa, stavi nam onda ovdje i odluku VS RH po Mittermayerovoj odluci (jer on se na Krapca i pozvao).
potvrdom takvog stava ovoga suca, možemo dalje raspravljati..

do tada, držimo se ZKP-a i njegovih odredbi.
heheheheh ono gore, sudska praksa koja se ne pobije, pa makar bila i iz bistre/bistrice ima svoju snagu. ne idu sve presude na vrhovni

stavi ti linkove, ti meni odgovaraš, pa ono budi detaljna/iscrpna .
činjenica je da se govori o ajmo reć 2 pravne grupe - onih koji su otvoreni poligrafu i onih koji zaziru. Nerazumno, neodrživo i protivno zakonu bi bilo da se rezultat poligrafa automatski uzme kao dokaz. A ja to ovdje niti ne zagovaram.

Zadnje uređivanje Katrin : 03.05.2011. at 08:31.
Cleoperla is offline  
Odgovori s citatom