Pogledaj jedan post
Old 14.03.2014., 08:53   #72
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
sto da pobogu radim s njom?!
ne da se cesljat, ne da vezat kosu, ne da se osisat.. mislim, mogu joj ja na silu odrezat kosu, al jebemu, ne zelim si sad bas unakazit dijete

kad to prodje? kako prodje? kod nas za sad ama bas nista ne pali jednostavno ne da pipnut kosu.. (ne moram vam nit pricati na sto lici pranje kose.)
joooj, stvarno te razumijem jer smo i mi imali sličnu situaciju. K je sad skoro 6 godina, kosa isto do pola leđa, pranje je nešto na što se spremamo od jednog do drugog pranja, češljanje "mission impossible", kosa stalno zamuljana hranom jer je u ustima pa se onda opet vraćamo pranju kose...

Pozitivno je da je sad i ona sama došla do toga da bi se šišala. Bili smo s 2 godine ošišani na malu irokezicu i to joj je savršeno stajalao jer zaista ima prekrasan oblik glave. No onda ju je oprala duga kosa jer ju imaju sve curice u vrtiću ali sad je shvatila da nije to za nju.

Ne znam znaš li koju frizerku/frizera tko bi ti bio voljan doći doma pa da probate šišnje u poznatom/kućnom okruženju uz crtić, možda uz igranje neke igrice na kompu, zabavu?
Iskreno, ono što je mene još najviše živciralo kod K je što sam se bojala da joj ta kosurina koja je stalno na licu, a ona stalno crta, da joj ne utječe na vid. Znam da je to vjerojatno ono bapsko uvjerenje ali baš nemam mira kad ju vidim s kosom na licu
Iskreno, mislim da je rješenje problema samo u šišanju. Kad bude starija i kad joj se bude dalo objasniti potrebe češljanja, vezanja kose lako se opet pusti kosa.
elly is offline  
Odgovori s citatom