Pogledaj jedan post
Old 09.09.2016., 16:17   #23
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Sad treba provaliti da li glumi da je gay ili glumi da je konzervativac.
MA ne glumi u biti je prilicno tipican. NJegov tip je uvijek " nadrkan " na nesto.
On je bio ( i jos uvijek je ) na feministice i lezbe, a one umjesto da ga ignoriraju ( sto mu je najveca kazna ) su prihvatile igru i zele mu oci iskopati. Lik uziva.
Onda na muslimane, pa na emigrante i svi oni ga zele "sahraniti" umjesto da ga jednostavno ignoriraju. Znam da to nije lako jer u koliko ne obratis paznju on postaje jos " gori ".
Uz sve je i lijepi predstavnik svog tipa " gay decka ", a i prilicno koketan sto uopce nije zanemarivo u danasnje vrijeme.... prema tome zvijezda je rodena!
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Premalo znam o tom Grku (barem po prezimenu) da bi nešto konkretno rekao, no smiješno mi je da je zagovaratelj Trumpa. Šta je taj Trump postao gay friendly? lol
Nesto u zadnje vrijeme koketira. Prepoznao je priliku nakon Orlanda, a svaki glasac je dobar glasac.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom