Pogledaj jedan post
Old 09.09.2016., 17:54   #36
Quote:
Mikulenas kaže: Pogledaj post
drugim riječima, Milu iskreno, baš kao i nažalost mnogoga liberalnog gay aktivista, zapravo zaboli oće li neki gay par imat posao i pristojan život ili neće.
Vecina ljudi u aktivizam krece iz ideala i vjerojatno naivnog stava da nesto doista moze promijeniti ( mislim i na ljeve i na desne ). Na pocetku im je stalo.
Kasnije, negdje putem zagube ideale i prestanu biti naivni... neki ne.
Bavio sam se aktivizmom ( ne gay aktivizmom ) iz ciste ljubavi i prestao jer mi je postalo zlo.
Svi gay konzervativci koje sam imao prilike susresti su na rubu samomrznje. Protive se braku i protive se povorkama i stvarno ne vidim kako bi netko takav mogao biti gay aktivist. Mozda je vani drugacije jer mi uvijek kaskamo....
Sto se Milo tice, on je egocentrik, to se vidi iz aviona.

Edit: I sto bi se dogodilo kada bi veci broj LGBT osoba poceo podrzavati konzervativce, a istovremeno biti za gay prava? Koliko bi trebalo da konzervativci kazu kako je to nespojivo? Ili bi mozda smatrali kako je to sada ok ?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom