Pogledaj jedan post
Old 20.08.2017., 12:52   #971
Pijete šumeće? Ja to ne bi uzimao jer je to čista kemija i taj sok je preagresivan (prekiseo) za naša očtećena crijeva - to je kao da pijete alkohol. Radije neke multivitamine u kapsulama.

Dal se sječate (itko) što se dogodilo (stres, hrana, piće i sl.) par dana unazad prije pogoršanja?

Evo ja npr. ne uzimam nikakve lijekove već oko 9 mjeseci (nakon steroidne terapije se smirilo, pa sam uzimao još samo Salofalk i onda prestao odjednom). Prije jedno mjesec dana mi se pojavila ponovno sluz u stolici, no i dalje sam ima samo jednu stolicu i bez krvi. Nakon 5 dana takve stolice sam počeo uzimati Salofalk teblete ponovno i klizme 5 dana i opet prestao da bi mogao ići napraviti kalprotektin i dobiti potvrdu dal imam ili ne upalu, međutim nakon tih 5 dana terapije stolica je opet bila normalna i nisam išao na kalprotektin.
Uglavnom par dana prije pojave sluzi u stolici sam imao jako stresnu situaciju. Po netu čitam da ljudi kod jakog stresa znaju i samu sluz izbacivati, pa ne znam jel to bilo samo od stresa ili se bolest vračala.
Po meni je ključno što se dogodilo prije relapsa i hitno reagirati.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom