Pogledaj jedan post
Old 01.10.2010., 21:39   #1527
Danas sam bila na svom prvom pregledu kod dr. Krištofić pa da napišem dojmove. Sestra je grozna, vrlo neljubazna i neorganizirana. Prvo je tvrdila da ona ne zna s kom sam ja pričala, ali da ja nisam danas naručena, onda je tražila u 3 bilježnice gdje naručuju pacijente pa me napokon našla....ali ta je potraga traja dobrih par minuta za vrijeme kojih me je uvjeravala da me ne može primit i neka idem doma. Nakon što me napokon našla, rekla mi je da imaju gužvu pa neka idem doma i dođem za 3-4 sata jer da nema šanse da prije dođem na red. Unatoč tome sam ostala jer me je brinulo kako ću svim ženama koje dođu poslije mene objasniti da sam ja trebala biti na redu još prije 3 sata.
Dok sam čekala slične je scene imala sa još nekoliko pacijentica, a jedna mi je gospođa u čekaonici rekla da joj svaki puta izgubi karton i da ga ne može naći. Uglavnom prvi dojam je bio razačaravajuć. Čekala sam skoro 3 sata da dođem na red.
Doktorica mi se čini ok, ljubazna i nježna. Malo je bila ubrzna i činilo mi se da je sve nekako odradila rutinski, kao da je pod žurbom, ono petak je, 7 navečer i žuri se što prije doma (što nije d ane razumijim, ali....) Dobila sma sve uputnice i sve što mi je potrebno bez natezanja (kakve sam proživljavala s bivšom ginekologicom).
U svakom slučaju ok, ali ja sam se u zadnjih par pregleda malo razmazila sa privatnicom dr. Frković i njezinim smirenim pristupom, pa sam malo razočarana.
Oni koji se još nisu naručili, dok sam čekala čula sam sestru da naručuje za 12-i mjesec.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom